Oboustranný pilník na nehty - diamant

SKU
NAILFILE-DIAMANT-ZEBRA
-46%
Již od 19 Kč Původní cena 35 Kč
Skladem
Produkt: oboustranný pilník na nehty
Velikost: 177 x 20 mm
Hrubost: 100/180, 120/240, 150/150
Obsah balení: 1 kus
Odešleme v Pondělí (15/07/2024) pokud objednáte během .

Pilník zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Nehty budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nerovností.

  • Vysoce kvalitní a trvanlivý brusný povrch je vhodný pro vícenásobné použití, bez ztráty efektivnosti. Oboustranné provedení je uzpůsobeno pro snadnou úpravu nehtu do požadovaného tvaru. Hodí se pro úpravu délky, tvarování a zpilování nerovností.
  • Díky speciální povrchové úpravě pomáhá snižovat pálení při pilování a lépe pohlcuje prach. Pilníky lze bezpečně dezinfikovat.
  • Hodí se pro úpravu přírodních i umělých nehtů.

GLAMI TIP: Před použitím doporučujeme ostré hrany pilníky lehce otupit tak aby nedošlo k poranění jemné kůže v okolí nehtu.

Hrubost pilníku:


100 - je zrnitost pilníku, která patří mezi nejvíce používané a je vhodná pro vytvarování gelu či akrylu. Tato zrnitost je vhodná i při doplňování nehtů, kdy potřebujeme odstranit vrchní části gelu, barevného gelu, akrylu a také na zkracování délky. Využívá se i na přebrušování přechodu mezi umělým tipem a přírodním nehtem.
180 - je jemnější zrnitost pilníku vhodná pro dílčí úpravy nehtů, kde není potřeba odstraňovat větší množství gelu či akrylu, na konečné úpravy při modelování, na zkracování tipů a pro úpravu přírodních nehtů. Vhodné na zmatnění přírodních nehtů při gel- lakové metodě.  
240 - je nejjemnější zrnitost pilníku. Vhodná pro použití na přírodní nehty nebo pro konečnou úpravu při gelové, akrylové či gel lakové metodě.
SKU NAILFILE-DIAMANT-ZEBRA
GTIN 8596342053719
Otázky zákazníků
Žádné otázky
Upozorňujeme, že dotazy mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé