Karbidová frézka na nehty - Kužel - modrá - 1.4 mm

SKU
CAR-196-BLU-1.4-1
299 Kč
Skladem
Produkt: frézka na nehty
Materiál: karbid
Vhodné pro: praváky
Tvar: kužel
Hrubost: modrá (středně hrubá)
Délka celé frézy: 45 mm
Průměr hlavice: 1.4 mm
Délka hlavice: 4 mm
Obsah balení: 1 kus
Odešleme v Pondělí (15/07/2024) pokud objednáte během .

Karbidové brusné frézky jsou charasteristické špičkovým zpracováním, trvalou ostrostí přesně navržených břitů a dokonalým vyvážením umožňující příjemnou práci bez nechtěných vibrací.

  • Frézky GLAMI NAILS jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a poskytují dostatečný výběr od nejjemnějších až po nejhrubší druhy. Kvalitní zpracování zaručuje vysoký komfort a efektivitu během provádění manikúry nebo pedikúry. Kvalitní ocel je odolná vůči korozi. Různé druhy fréz umožňují nejen hrubé opracování, ale také velmi jemné dokončení.
  • Karbidové frézy se hodí pro zbroušení umělých nehtů z akrylu, UV gelu a polygelu nebo pro plošné opracování silných nehtových plotének přírodních nehtů.
  • Kuželovitý tvar je ideální pro vyhlazení nerovností nehtu a práci okolo nehtového lůžka. Frézka si poradí s dokonalým vytvarováním nehtové modeláže u krajů nehtů. Zkosené strany pomohou při podbrušování a čištění nehtu.
  • Ostrý povrch v kombinaci s oboustrannými příčnými řezy umožňují velmi přesné pohyby, které vám za krátkou dobu zajistí dokonalou manikúru.

 


Údržba:

  • Pro maximální životnost fréz je nutná pravidelná péče.
  • Frézky doporučujeme po každém zákazníkovi důkladně vydezinfikovat, ideálně pomocí ultrazvukového sterilizátoru, tak aby byly zneškodněny všechy viry a bakterie a byly připraveny pro další použití.


UPOZORNĚNÍ:

  • Určeno pouze pro profesionálně proškolené pracovníky. Vzhledem k výkonu brusek je třeba pracovat obzvlášť pozorně, aby nedošlo k poškození nehtu. 
SKU CAR-196-BLU-1.4-1
GTIN 8596342055447
Otázky zákazníků
Žádné otázky
Upozorňujeme, že dotazy mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé