Dezinfekce na nástroje - 500 ml - Green Olive

SKU
NASTROJE-500-GREEN
149 Kč
Skladem
Produkt: dezinfekce
Určeno pro: nástroje a plochy
Vůně: green olive
Velikost: 500 ml
Obsah balení: 1 kus
Odešleme v Pondělí (15/07/2024) pokud objednáte během .

Dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě rozředěného koncentrátu určené k okamžité aplikaci pro dezinfekci ploch a nástrojů.

Používá se na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů a dále k dezinfekci nástrojů ponorem, zejména v sociální a zdravotnické sféře, službách, pedikérských a manikérských salonech, kadeřnictví, kosmetikách, welness a fitness centrech, kde výrazně snižuje počet bakterií.

Odstraňuje kromě jiného mikroskopické vláknité houby – plísně, mikroskopické kvasinkové houby – kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, aj. Mimo to dodává příjemnou vůni a nezanechává skvrny.

Dezinfekční prostředek můžete využít na: pracovní nástroje, podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, wc sedátka, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky, atd.


Použití:

Podlahy a pracovní plochy: nastříkejte předmět, který chcete dezinfikovat a vyčistit a nechte působit. Neomývejte. Výrobek je již naředěn v ideálním poměru a je určen k okamžité aplikace.

Pokud chcete produkty dezinfikovat nebo omýt ponorem, ponechte 10 minut v lázni, poté výrobek vyjměte a osušte.

SKU NASTROJE-500-GREEN
GTIN 8596342046872
Otázky zákazníků
Žádné otázky
Upozorňujeme, že dotazy mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé